Zapisy​

Jak zapisać dziecko?

Aby zapisać dziecko do "Mojego Przedszkola" należy:
  1. Wypełnić formularz zgłoszenia dziecka do przedszkola dostępny na naszej stronie internetowej lub złożyć go osobiście w sekretariacie placówki (karta zgłoszenia dostępna w sekretariacie).
  2. Czekać na kontakt telefoniczny lub mailowy.
  3.  Odwiedzić naszą placówkę, porozmawiać z Dyrekcją, poznać szczegóły naszej oferty.

Posiadamy jeszcze tylko kilka wolnych miejsc. W razie jakichkolwiek pytań, zapraszamy do kontaktu.

Czesne

Czesne na rok 2024/2025 wynosi...*

Wpisowe

Czesne na rok 2024/2025 wynosi

Wyprawka

W przedszkolu obowiązuje opłata tzw. „wyprawka” w wysokości 70 zł – 1x w semestrze.

*Opłatę należy uiścić po otrzymaniu informacji o przyjęciu dziecka do przedszkola.
W ramach wpisowego dziecko otrzymuje roczne ubezpieczenie NNW w TU AXA.

W ramach czesnego oferujemy

Wyżywienie

Dzienna stawka żywieniowa obejmuje 4 posiłki i wynosi 11 zł.

W trosce o zdrowie i zrównoważona dietę, dzieci codziennie dostają świeże owoce i warzywa.
Korzystamy z usług sprawdzonej firmy cateringowej starannie wybranej spośród wielu innych. W przypadku powiadomienia przez rodziców o nieobecności dziecka, opłaty z tego tytułu odliczone zostaną w kolejnym miesiącu.

Zajęcia dodatkowe

Oferujemy pakiet ciekawych zajęć dodatkowych. Za każde zajęcia dodatkowe pobierana jest opłata ustalona na początku roku szkolnego z poszczególnymi instruktorami prowadzącymi zajęcia i z Rodzicami.

Zajęcia taneczne z elementami Zumby

30 zł (zajęcia 2x w tygodniu)

15 zł (zajęcia 1x w tygodniu)

Indywidualna terapia logopedyczna

12 zł (pojedyncze, indywidualne spotkanie)

20 zł (nauka codzienna)

Opłata za zajęcia dodatkowe pobierana jest na koniec miesiąca. Dokonujemy odpisów za nieobecności na zajęciach.

W miarę potrzeb i możliwości dzieci oferta będzie systematycznie powiększana o nowe formy aktywności zarówno fizycznej jak i umysłowej.

Dane bankowe

Opłaty można uiszczać zarówno na miejscu jak i bezpośrednio na konto:

Niepubliczne Przedszkole „Moje Przedszkole”
Marta Grzelak
ul. Bema 1